Käsiraamatud Kütteseadmed jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Kütteseadmed kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas mõjutab tolm küttekeha efektiivsust? Kontrollitud

Tolm võib koguneda kütteelementidele ja küttekeha õhufiltritesse, vähendades selle efektiivsust. See võib panna küttekeha töötama rohkem, et toota sama palju soojust, mis suurendab energiatarbimist ja kommunaalmakseid. Kütteseadme tõhususe säilitamiseks puhastage seda regulaarselt ja vahetage vajadusel õhufiltrit.

Sellest oli abi (107) Loe rohkem

Kuidas määrata ruumi jaoks vajaliku küttekeha suurust? Kontrollitud

Ruumi jaoks vajaliku küttekeha suurus sõltub ruumi suurusest ja ruumi isolatsioonist. Üldine rusikareegel on kasutada 60 vatti ruumi ruutmeetri kohta. Näiteks kui ruumi pindala on 14 ruutmeetrit, oleks sobiv 840-vatine kütteseade.

Sellest oli abi (64) Loe rohkem