Kasutusjuhendid Electrolux Mikrolaineahjud

Allpool on kirjas kõik kategooria Electrolux Mikrolaineahjud mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mikrolaineahi ei käivitu, kui vajutan käivitusnuppu. Mida teha? Kontrollitud
Paljudel juhtudel pole mikrolaineahi uks korralikult sulgunud. Avage ja sulgege uks ning proovige uuesti.

Sellest oli abi (2717)
Kas ma saan kasutada oma mikrolaineahju, kui pöördlaud ei tööta? Kontrollitud
Pöördlaud tagab soojuse ühtlase jaotumise. Kui see ei tööta, ei saa mikrolaineahju õigesti kasutada. Laske see parandada.

Sellest oli abi (1737)
Mikrolaineahi on sisse lülitatud, kuid ei tööta. Miks nii? Kontrollitud
Võimalik, et uks ei sulgu korralikult. Ohutuse tagamiseks ei tööta mikrolaineahi enne, kui uks on täielikult suletud. Mõnikord saab seda parandada uksehinge reguleerides.

Sellest oli abi (1050)
Mikrolaineahjus olev vilgukivi/papist plaat tuli maha. Kas ma saan veel mikrolaineahju kasutada? Kontrollitud
Ei, absoluutselt mitte. Vilgukivi/papist plaat on lainejuht, mis levitab mikrolaineid. Pange see tagasi või hankige asendus.

Sellest oli abi (1036)
Mu mikrolaineahi teeb müra ka pärast selle lõppu. Kas see on normaalne? Kontrollitud
Jah, see on tavaline heli. Ventilaator jahutab mikrolaineahju pärast kasutamist. Kestus sõltub sellest, kui kaua mikrolaineahi on töötanud.

Sellest oli abi (881)
Soovin teada oma Electroluxi seadme vanust. Kuidas seda teha? Kontrollitud
Toote vanuse saate määrata seerianumbri abil. Selle leiate oma seadmest. Seerianumbri esimene märk tähistab aastat (st: 1 = 2001) ja kaks tähemärki pärast seda näitavad tootmisnädalat (st: 35 = selle aasta 35. nädal). Seega näitab seerianumber 13500016, et masin on pärit 2001. aasta 35. nädalast.

Sellest oli abi (723)
Kas ma saan mikrolaineahjus vett keeta? Kontrollitud
Ei, absoluutselt mitte. Vesi võib üle kuumeneda. See tähendab, et vesi võib keetmata tõusta temperatuurini üle 100 ℃. Kui see vesi puudutab mis tahes eset, võib see koheselt keeda ja pritsida, põhjustades põletusi.

Sellest oli abi (619)
Miks ma ei saa metalli oma mikrolaineahju panna? Kontrollitud
Metall ei lase mikrolaineid läbi, vaid põrkab need tagasi. Kui neid mikrolaineid samas kohas tagasi lükatakse, võib see põhjustada sädemeid.

Sellest oli abi (617)