Käsiraamatud Pesumasinad jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Pesumasinad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu pesumasin ei käivitu, kui vajutan käivitusnuppu. Mida teha? Kontrollitud

Paljudel juhtudel pole pesumasina uks korralikult sulgunud. Avage ja sulgege uks ning proovige uuesti.

Sellest oli abi (23252) Loe rohkem

Minu pesumasin ei tühjene, mida teha? Kontrollitud

Peamine põhjus, miks pesumasin ei tühjene, on pumba või äravooluvooliku ummistuse tõttu. Kui teie pesumasinal on juurdepääs nendele osadele, proovige eemaldada ummistused. Kui see ei lahenda probleemi või kui teil pole nendele osadele juurdepääsu, võtke ühendust mehaaniku või tootjaga.

Sellest oli abi (22581) Loe rohkem

Pesumasinasse ei tule vett, mida teha? Kontrollitud

Kontrollige, kas vee sisselaskeava on avatud ja kas vee sisselaskevoolikus pole mingeid käänte. Kui see probleemi ei lahenda, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (8937) Loe rohkem

Pesumasina uks ei avane, mida teha? Kontrollitud

Põhjuseid võib olla mitu. Kõige tavalisem põhjus on filter ummistunud. Ühendage seade vooluvõrgust lahti ja kontrollige filtrit. Vajadusel eemaldage kõik ummistused. Filtri asukoht on mudelil erinev. Samuti on võimalik, et ukse avamiseks on spetsiaalne hoob. Kui need valikud ei aita, on viimane võimalus 30–60 minutiks seade vooluvõrgust lahti ühendada ja pärast seda ukse avada. Kui see ei aita, võtke ühendust tootja või mehaanikuga.

Sellest oli abi (7462) Loe rohkem

Minu pesumasin teeb palju müra ja/või vibreerib valjult, mida ma saan sellega teha? Kontrollitud

Võimalik, et pesumasinat pole tasandatud. Seda saate teha, reguleerides jalgu nii, et see oleks täiesti tasane. Probleemi võib põhjustada ka see, kui masinasse pannakse palju riideid. Kui need ei ole teie probleemi põhjused, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (6414) Loe rohkem

Millisesse lahtrisse pesuvahend peaks minema? Kontrollitud

Enamikul pesumasinatel on pesuaine jaoks 3 sektsiooni. Need lahtrid on sageli tähistatud I, II ja *, et näidata, kuhu pesuvahend läheb. Lahtrit I kasutatakse eelpesutsükli jaoks, II on põhipesutsükli jaoks ja * on mõeldud pesupehmendaja jaoks. Kõige sagedamini kasutatakse II sektsiooni.

Sellest oli abi (4405) Loe rohkem

Minu pesumasin lõhnab, mida ma sellega teha saan? Kontrollitud

Olemas on isepuhastuvate funktsioonidega pesumasinad. Kui need funktsioonid pole saadaval, on võimalik lisada 100 ml valget äädikat või 100 g sooda kristalle ja lasta pesumasinal käivitada 90 ° C programm.

Sellest oli abi (3627) Loe rohkem

Kas ma saan ühendada oma pesumasina sooja vee väljalaskeavaga? Kontrollitud

Kuigi pesumasinad saavad tõenäoliselt hakkama vee tarbimisega kuni 65 ° C, ei soovita seda enamik tootjaid. On pesutsükleid, mis kasutavad spetsiaalselt külma vett. Sellistel juhtudel võib soe vesi kahjustada pesutsükli tulemusi. Samuti on paljud pesumasinad ette nähtud ühendamiseks külma vee väljalaskeavaga.

Sellest oli abi (2852) Loe rohkem

Millele peaksin pesumasina teisaldamisel tähelepanu pöörama? Kontrollitud

Pesumasina teisaldamisel peaksite trumli kinnitama. Saate kasutada iga pesumasinaga kaasas olevat transpordipolti, mis takistab trumli liikumist masina sees. Samuti peate tühjendama kogu vee.

Sellest oli abi (1417) Loe rohkem

Kas ma saan pesumasina pikendusjuhtmega ühendada? Kontrollitud

Seadmeid, mis nõuavad palju energiat, nagu pesumasin, ei saa ühendada kõigi pikendusjuhtmetega. Vaadake, milline on pesumasina energiatarve, mis on märgitud vattides, ja kontrollige, kas pikendusjuhe saab sellega hakkama. Seal on paksemate kaablitega pikendusjuhtmed, mis on valmistatud suuremate seadmete käsitsemiseks.

Sellest oli abi (1119) Loe rohkem

Kas ma saan oma kuivati ​​ja pesumasina virnastada? Kontrollitud

Üldiselt on võimalik kuivati ​​ja pesumasin otse üksteise peale laduda. See töötab ainult eestlaetavate mudelitega. Siiski on soovitav kasutada selleks sobivat lisatarvikut. See hoiab ära masinate vibreerimise ja kukkumise ning ka alumise masina kahjustamise.

Sellest oli abi (1119) Loe rohkem

Mis vahe on pesumasin-kuivati ​​ning eraldi pesumasina ja kuivati ​​kasutamisel? Kontrollitud

Pesumasina-kuivati ​​suurim eelis on see, et see võtab vähem ruumi. Kuid eraldi kuivati ​​suudab kuivatada rohkem kui pesumasin-kuivati. Pesumasin-kuivati ​​kasutab ka suhteliselt rohkem energiat ja nõuab rohkem aega.

Sellest oli abi (1119) Loe rohkem