Kasutusjuhendid Hansa Pliidid

Allpool on kirjas kõik kategooria Hansa Pliidid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Miks minu süüde teeb klõpsatavat heli? Kontrollitud
Kui pliiti on puhastatud rohke veega, võisid nupud märjaks saada, käivitades süüte. Laske nuppudel kuivada. Kui probleem püsib, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (960)
Minu vahemikus olev ahi ei soojene piisavalt, mida teha? Kontrollitud
Termostaat tagab, et ahjud soojenevad määratud temperatuurini. Tõenäoliselt on termostaat vigane. Laske see asendada. Kahtluse korral võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (883)
Milliseid panne saab induktsioonivahemikus kasutada? Kontrollitud
Üldiselt saab kõiki magnetilisi panne kasutada induktsioonivahemikus. Peaaegu kõik uued pannid sobivad induktsiooniks.

Sellest oli abi (783)
Minu tootevalikus on toitepistik, mis ei sobi tavalise pistikupesaga, mida ma peaksin tegema? Kontrollitud
Paljudel elektripliitidel (nii keraamilistel kui ka induktsioonpliitidel) on erinev pistik. Seda seetõttu, et need seadmed vajavad palju energiat. Laske seadme paigaldada professionaalil.

Sellest oli abi (389)
Mis on pürolüüs? Kontrollitud
Mõned ahjud on varustatud pürolüüsi funktsiooniga. See on puhastussüsteem, mis põletab ahjus mustuse ja rasva, kasutades väga kõrgeid temperatuure. Pärast pürolüüsi on kogu mustus muutunud tuhaks ja seda saab kergesti eemaldada. Kui ahjul on pürolüüsifunktsioon, on soovitav seda kasutada 3 kuni 4 korda aastas, et ahi oleks puhas.

Sellest oli abi (325)
Kui ma ahju kasutan, jääb sinna sageli toitu, mis kukub põhja ja põhjustab suitsu. Kuidas seda vältida? Kontrollitud
Paljudel ahjudel on nii võre kui ka küpsetusplaat. Kui toit valmistatakse restil, võib küpsetusplaadi asetada põhjale, et vältida toidujääkide põletamist ja suitsu tekitamist.

Sellest oli abi (155)
Kas ma saan ühendada vahemiku pikendusjuhtmega? Kontrollitud
Seadmeid, mis nõuavad suurt hulka energiat, nagu näiteks erinevaid, ei saa ühendada kõigi pikendusjuhtmetega. Vaadake, milline on vahemiku energiatarve, mis on näidatud vattides, ja kontrollige, kas pikendusjuhe saab sellega hakkama. Seal on paksemate kaablitega pikendusjuhtmed, mis on valmistatud suuremate seadmete käsitsemiseks.

Sellest oli abi (154)
Kas ma saan valmistada mitu kaupa korraga, kasutades rohkem grillialuseid? Kontrollitud
Tehniliselt on see võimalik. Sõltub aga toidu liigist, kas peate valmistamisaega kohandama või kandikud valmistamise ajal pooleldi vahetama.

Sellest oli abi (154)