Kasutusjuhendid Electrolux Pliidiplaadid

Allpool on kirjas kõik kategooria Electrolux Pliidiplaadid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Milliseid panne saab induktsioonpliidil kasutada? Kontrollitud
Üldiselt saab induktsioonpliidil kasutada kõiki magnetilisi panne. Peaaegu kõik uued pannid sobivad induktsiooniks.

Sellest oli abi (1090)
Minu pliidiplaadil on toitepistik, mis ei sobi tavalisse pistikupessa, mida ma peaksin tegema? Kontrollitud
Paljudel elektripliitidel (nii keraamilistel kui ka induktsioonpliitidel) on erinev pistik. Seda seetõttu, et need seadmed vajavad palju energiat. Laske seadme paigaldada professionaalil.

Sellest oli abi (896)
Miks minu süüde teeb klõpsatavat heli? Kontrollitud
Kui pliiti on puhastatud rohke veega, võisid nupud märjaks saada, käivitades süüte. Laske nuppudel kuivada. Kui probleem püsib, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (791)
Soovin teada oma Electroluxi seadme vanust. Kuidas seda teha? Kontrollitud
Toote vanuse saate määrata seerianumbri abil. Selle leiate oma seadmest. Seerianumbri esimene märk tähistab aastat (st: 1 = 2001) ja kaks tähemärki pärast seda näitavad tootmisnädalat (st: 35 = selle aasta 35. nädal). Seega näitab seerianumber 13500016, et masin on pärit 2001. aasta 35. nädalast.

Sellest oli abi (530)