Kasutusjuhendid Indesit Sügavkülmikud

Allpool on kirjas kõik kategooria Indesit Sügavkülmikud mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui ma tahan, et mu sügavkülmik oleks külmem, kas ma peaksin valima kõrgema või madalama seadistuse? Kontrollitud
Enamiku sügavkülmikute puhul tähendab kõrgem seadistus, et masin jahtub raskemini. Madalama seadistuse korral jahutab masin vähem kõvasti ja temperatuur sügavkülmas on kõrgem.

Sellest oli abi (1520)
Kui tihti peaksin oma sügavkülmiku sulatama? Kontrollitud
Sügavkülmiku optimaalseks kasutamiseks on parem see sulatada üks kord iga 3-6 kuu tagant. Sügavkülmiku sisemuses olev jää vähendab vaba ruumi ja suurendab energiakasutust. Sulatamisprotsessi saab kiirendada, asetades kuuma vee sahtlisse või asetades kuuma veega kausid sügavkülma.

Sellest oli abi (678)
Mida NoFrost tähendab? Kontrollitud
Sügavkülmikud, millel on NoFrost tehnoloogia, võivad hoida sügavkülmas oleva õhu kuivana, mille tulemusel moodustub vähem jääd.

Sellest oli abi (647)
Kas ma saan sügavkülmikusse sooja toitu või jooke panna? Kontrollitud
Soovitavalt mitte. Teie sügavkülmiku temperatuur tõuseb, mis mõjutab negatiivselt teisi sees olevaid esemeid.

Sellest oli abi (602)
Ostsin uue sügavkülmiku, kas ma saan selle kohe sisse lülitada? Kontrollitud
Ei, sügavkülmik peab enne sisselülitamist seisma vähemalt 4 tundi püstises asendis. Seda seetõttu, et jahutusvedelik peab settima.

Sellest oli abi (578)
Kas ma saan muuta oma sügavkülmiku ukse avamissuunda? Kontrollitud
Jah, peaaegu kõik seisvad sügavkülmikud pakuvad võimalust paigutada uks teisele poole. Kuidas seda teha, leiate üldiselt kasutusjuhendist.

Sellest oli abi (502)
Kui kaua võtab külmik pärast sisselülitamist seatud temperatuuri saavutamist? Kontrollitud
See sõltub sügavkülmiku suurusest, vanusest ja mudelist. Külmkapi seadistatud temperatuuri saavutamiseks võib kuluda mitu tundi kuni 24 tundi. Protsessi saab kiirendada, kui panna kiiresti riknevad kaubad sügavkülma.

Sellest oli abi (474)
Mida tähendavad tähed sügavkülmikul? Kontrollitud
Tähed näitavad külmumisvõimet. 1 täht näitab külmumisvõimet kuni -6 ° C. See muudab sügavkülmiku sobivaks jääkuubikute valmistamiseks või varem külmutatud kaupade säilitamiseks kuni kaks nädalat. Värsket toitu ei saa külmutada. 2 tähte näitab külmumisvõimet kuni -12 ° C. See muudab sügavkülmiku sobivaks varem külmutatud kaupade säilitamiseks kuni kaheks kuuks. Värsket toitu ei saa külmutada. 3 tärni näitab külmumisvõimet kuni -18 ° C. See muudab sügavkülmiku sobivaks

Sellest oli abi (466)
Kui palju ruumi peaksin oma sügavkülmiku ja seina vahele jätma? Kontrollitud
Hea ventilatsiooni tagamiseks on parem jätta sügavkülmiku mõlemale küljele ja tagaküljele vähemalt 5 cm vaba ruumi.

Sellest oli abi (332)
Minu sügavkülmiku uks ei sulgu korralikult, miks see nii on? Kontrollitud
Kaks levinumat põhjust on see, et sügavkülmik ei ole tasane ja uksetihend on kahjustatud või sellel on toitu. Veenduge, et sügavkülmik on tasane ja kontrollige uksetihendit. Vajadusel vahetage tihend.

Sellest oli abi (282)
Minu sügavkülmiku kummitihenditel on hallitus, mida ma peaksin tegema? Kontrollitud
Kummist tihendid pole tegelikult sügavkülmas sees ja on seetõttu soojemad. See võimaldab bakteritel kasvada ja hallitust tekitada. Selle vältimiseks puhastage kumme regulaarselt.

Sellest oli abi (147)
Mis on R-410A? Kontrollitud
R-410A on jahutusaine, mida kasutatakse seadmetes, mis jahutavad kuni 0 ° C, nagu külmikud ja kliimaseadmed. See asendab vanemaid jahutusaineid ega kahjusta osoonikihti.

Sellest oli abi (146)