Käsiraamatud Lego jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Lego teemad, mille kohta meil on olemas juhised. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie teemat pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu komplektist on puudu Lego klots, kust ma varuosa tellida saan? Kontrollitud

Legol on teenus, kus saate tellida eraldi klotse või võtta nendega ühendust, kui teie komplektist puudub tellis. Lisateabe saamiseks vaadake nende veebisaiti.

Sellest oli abi (4688) Loe rohkem

Kuidas vältida Lego mänguasjade värvimuutust? Kontrollitud

Lego mänguasjade plastiku värvimuutuse kaks suurimat tegurit on pikaajaline kokkupuude päikesevalguse ja sigaretisuitsuga. Püüdke neid Playmobili hoiustamisel minimeerida.

Sellest oli abi (1795) Loe rohkem

Mis on parim viis minu Lego klotside puhastamiseks? Kontrollitud

Lego soovitab klotse käsitsi puhastada vee (mitte soojema kui 40 ° C) ja õrna pesuvahendiga. Ärge kunagi asetage telliseid pesumasinasse ega nõudepesumasinasse. Laske tellistel pärast õhu käes kuivada. Elektrilisi osi saab puhastada ainult kuiva lapiga.

Sellest oli abi (1673) Loe rohkem

Pärast uue Lego komplekti ehitamist on mul alati paar väikest tükki alles. Kas ma unustasin neid kasutada? Kontrollitud

Ei, paljud uued Lego komplektid pakuvad väiksematele osadele varuosi.

Sellest oli abi (1409) Loe rohkem

Milline on parim viis kleebiste paigaldamiseks Legole? Kontrollitud

Kleebiste ümberpaigutamiseks on hea mõte kanda klaasipuhastusvahendit kohale, kuhu soovite kleebise panna. Kui kleebis on õiges kohas, laske sellel kuivada ja see kleepub.

Sellest oli abi (1217) Loe rohkem

Kust leida oma Lego komplekti osade loendit? Kontrollitud

Paljud kaasaegsed Lego juhised sisaldavad vihiku lõpus osade loendit. Mitme vihiku puhul võib loendi leida PDF -faili keskelt.

Sellest oli abi (1164) Loe rohkem

Kas Lego ja Duplo klotse saab kasutada koos? Kontrollitud

Jah, Lego ja Duplo klotsid ühilduvad. Lego klotsid sobivad õõnsate naastudega Duplo klotsidele. Duplo klotsid sobivad kõige paremini suurematele Lego klotsidele ja võivad väiksematest Lego klotsidest lahti tulla.

Sellest oli abi (1046) Loe rohkem

Millisest vanusest alates sobib Lego mängimiseks? Kontrollitud

Enamik Lego komplekte sobib mängimiseks alates 4. eluaastast nende väikeste osade tõttu. Duplo eriteema sobib 1,5 -aastastele ja vanematele lastele. Soovitatav vanus on alati karbil kirjas.

Sellest oli abi (982) Loe rohkem

Kust ma leian lisateavet oma Lego komplekti või Lego osa kohta? Kontrollitud

Kui soovite teada Lego komplekti või osade kohta, näiteks selle valmistamise aasta, komplekti osade arv, asendusosad või muude komplektide hulgast, mida teatud osa võib leida, on BrickLink.com parim koht. BrickLink.com on veebisait, mis sisaldab peaaegu kõiki üksikasju Lego komplektide ja osade kohta ning on osa Lego Groupist.

Sellest oli abi (74) Loe rohkem