Kasutusjuhendid AEG Lintlihvimismasinad

Allpool on kirjas kõik kategooria AEG Lintlihvimismasinad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas lihvimismasina kasutamisel pean kandma kuulmiskaitsevahendeid? Kontrollitud
Jah, peaksite. Kuigi lihvimismasina tekitatud müra võib kaubamärkide ja mudelite lõikes erineda, võib pikaajaline kokkupuude valju müraga põhjustada püsivaid kuulmiskahjustusi. Sellepärast on hea mõte kanda kuulmiskaitsevahendeid.

Sellest oli abi (5)
Kas lihvimismasina kasutamisel pean kandma silmade kaitset? Kontrollitud
Jah. Lihvimise ajal võivad väikesed osakesed üles lennata. Kui need satuvad silma, võivad need põhjustada püsivaid silmakahjustusi. Seetõttu on alati vaja kanda kaitseprille.

Sellest oli abi (3)
Kas lihvimismasina kasutamisel pean kandma tolmumaski? Kontrollitud
Jah. Lihvimisel eraldub tolmu, mis võib põhjustada hingamisteede kahjustusi. Mõned pinnad võivad lihvimise ajal eraldada ka kemikaale, nagu värv või lakk. Need on ka hea põhjus tolmumaski kandmiseks.

Sellest oli abi (3)