Käsiraamatud Dremel Multitööriistad jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Dremel Multitööriistad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas elektritööriistu saab hoida kuuris või garaažis? Kontrollitud

Üldjuhul saab elektritööriistu hoida kuuris või garaažis, isegi kui seal vahel külmub. Elektritööriista eluea jaoks on aga parem hoida seda kuivas, ilma suuremate temperatuurikõikumisteta kohas. Kuuris või garaažis võivad temperatuuride erinevused põhjustada kondensaadi teket, mis võib põhjustada roostetamist. Lisaks peavad akudel töötavad tööriistad lühemalt vastu ja ei lae väga madalatel temperatuuridel nii hästi. Et olla kindel, kuidas teie elektritööriista tuleb hoida, lugege kasutusjuhend alati põhjalikult läbi.

Sellest oli abi (2) Loe rohkem

Viimased kommentaarid

Kasutusjuhend Dremel 2000 Versatip Multitööriist
Jorge Sánchez 06-08-2023
Olen selle tööriistaga töötanud üle 20 aasta ja mul pole tõesti kaebusi. Nüüd on see võib-olla museaal, kuid ma ei saa eitada selle kõrget funktsionaalsust ja toimivust aja jooksul. 100% soovitatav.


(Google'i tõlgitud)
Dremel 2000 Versatip Multitööriist
Kasutusjuhend Dremel 300 Multitööriist
Coby van der Boon 02-02-2023
Tahad sisestada poleerimisharja Kas selleks on komplekti? Midagi, millesse poleerimispulk sobib ja mingi mutter, millega see dremeli külge keerata?


(Google'i tõlgitud)
Dremel 300 Multitööriist
Kasutusjuhend Dremel 3000 Multitööriist
marco biagi 06-01-2022
Ma ei saa pulka tööle, see lihtsalt ei pöördu


(Google'i tõlgitud)
Dremel 3000 Multitööriist
Kasutusjuhend Dremel 4000 Multitööriist
Maria Luisa 20-12-2020
Buongiorno ostsin sellist toodet esimest korda ja mul oleks vaja rohkem kui juhendit, itaaliakeelset selgitavat videot, et mõista kõigi erinevate tarvikute kasutamist. See on võimalik.?


(Google'i tõlgitud)
Dremel 4000 Multitööriist
Kasutusjuhend Dremel 300 Multitööriist
Andre Kuiper 11-02-2020
Pärast 2 sekundilist ummistumist lihvimise ajal põles ankur läbi. Uus ankur maksab dremelis vähemalt 45 €. Minu nõuanne: ärge ostke.


(Google'i tõlgitud)
Dremel 300 Multitööriist