Kasutusjuhendid Parkside Nurklihvijad

Allpool on kirjas kõik kategooria Parkside Nurklihvijad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on minu Parkside toote mudeli number? Kontrollitud
Kuigi mõnel Parkside'i tootel on alternatiivne mudelinumber, on kõigil neil IAN -number, mille abil saab toodet identifitseerida.

Sellest oli abi (293)
Millistel materjalidel saan oma nurklihvijat kasutada. Kontrollitud
Nurgaveskid sobivad kõige paremini metallile või kivile. Masinad toodavad palju soojust ja on seetõttu vähem sobivad puidu või plastiga töötamiseks.

Sellest oli abi (45)
Kas nurklihvija kasutamisel pean kandma kuulmiskaitsevahendeid? Kontrollitud
Jah, peaksite. Kuigi nurklihvmasina tekitatud müra võib eri kaubamärkide ja mudelite lõikes erineda, võib pikaajaline kokkupuude valju müraga põhjustada püsivaid kuulmiskahjustusi. Sellepärast on hea mõte kanda kuulmiskaitsevahendeid.

Sellest oli abi (8)
Kas nurklihvija kasutamisel pean kandma silmade kaitset? Kontrollitud
Jah. Jahvatamise ajal võivad väikesed osakesed üles lennata. Kui need satuvad silma, võivad need põhjustada püsivaid silmakahjustusi. Seetõttu on alati vaja kanda kaitseprille.

Sellest oli abi (3)