Käsiraamatud Puurvasarad jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Puurvasarad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis vahe on lööktrellil ja pöördhaamril? Kontrollitud

Lööktrelli saab kasutada telliste ja mördiseinte aukude puurimiseks. Betoonseinte aukude puurimiseks vajate pöörlevat haamrit.

Sellest oli abi (196) Loe rohkem

Mida tähendab Joule (J) pöörlevate haamrite suhtes? Kontrollitud

Joule'i arv näitab pöörleva haamri löögienergiat. Tavaliste aukude puurimiseks betooni piisab 2,2J pöördhaamrist.

Sellest oli abi (131) Loe rohkem

Kas ma pean puuri kasutamisel kandma kuulmiskaitsevahendeid? Kontrollitud

Jah, peaksite. Kuigi külviku tekitatud müra võib kaubamärkide ja mudelite lõikes erineda, võib pikaajaline kokkupuude valju müraga põhjustada püsivaid kuulmiskahjustusi. Sellepärast on hea mõte kanda kuulmiskaitsevahendeid.

Sellest oli abi (88) Loe rohkem

Kas elektritööriistu saab hoida kuuris või garaažis? Kontrollitud

Üldjuhul saab elektritööriistu hoida kuuris või garaažis, isegi kui seal vahel külmub. Elektritööriista eluea jaoks on aga parem hoida seda kuivas, ilma suuremate temperatuurikõikumisteta kohas. Kuuris või garaažis võivad temperatuuride erinevused põhjustada kondensaadi teket, mis võib põhjustada roostetamist. Lisaks peavad akudel töötavad tööriistad lühemalt vastu ja ei lae väga madalatel temperatuuridel nii hästi. Et olla kindel, kuidas teie elektritööriista tuleb hoida, lugege kasutusjuhend alati põhjalikult läbi.

Sellest oli abi (16) Loe rohkem