Käsiraamatud Tikksaed jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Tikksaed kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Millistel materjalidel saan oma pusle kasutada? Kontrollitud

Vahetatavate lõiketerade tõttu saab tikksaage kasutada peaaegu kõigi materjalide peal. Pusasid kasutatakse enamasti kurvide ja nurkade saagimiseks.

Sellest oli abi (442) Loe rohkem

Kas ma pean mosaiigi kasutamisel kandma silmade kaitset? Kontrollitud

Jah. Saagimise ajal võivad väikesed osakesed üles lennata. Kui need satuvad silma, võivad need põhjustada püsivaid silmakahjustusi. Seetõttu on alati vaja kanda kaitseprille.

Sellest oli abi (216) Loe rohkem

Kas elektritööriistu saab hoida kuuris või garaažis? Kontrollitud

Üldjuhul saab elektritööriistu hoida kuuris või garaažis, isegi kui seal vahel külmub. Elektritööriista eluea jaoks on aga parem hoida seda kuivas, ilma suuremate temperatuurikõikumisteta kohas. Kuuris või garaažis võivad temperatuuride erinevused põhjustada kondensaadi teket, mis võib põhjustada roostetamist. Lisaks peavad akudel töötavad tööriistad lühemalt vastu ja ei lae väga madalatel temperatuuridel nii hästi. Et olla kindel, kuidas teie elektritööriista tuleb hoida, lugege kasutusjuhend alati põhjalikult läbi.

Sellest oli abi (64) Loe rohkem

Kas ma pean pusle kasutades kandma kuulmiskaitset? Kontrollitud

Jah sa peaksid. Kuigi mosaiigi tekitatav müra võib brändide ja mudelite lõikes erineda, võib pikaajaline kokkupuude valju müraga põhjustada püsivaid kuulmiskahjustusi. Seetõttu on hea mõte kanda kuulmiskaitset.

Sellest oli abi (41) Loe rohkem