Käsiraamatud Käekellad jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Käekellad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud

Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (788) Loe rohkem

Minu mehaaniline kell töötab kiiresti, mida ma saan teha? Kontrollitud

Selle põhjuseks võib olla kokkupuude magnetväljaga. Selle saab lahendada demagnetiseerimisprotsessiga, mille viib läbi professionaalne kellassepp.

Sellest oli abi (761) Loe rohkem

Mida tähendavad AM ja PM? Kontrollitud

AM tähistab Ante Meridiem ja näitab, et aeg on enne keskpäeva. PM tähistab Post Meridiemi ja näitab, et kell on pärast keskpäeva.

Sellest oli abi (655) Loe rohkem

Mis on "kronograaf"? Kontrollitud

"Kronograaf" on sõna otseses mõttes "aja kirjanik". Seda terminit kasutatakse kellade kirjeldamiseks, mis näitavad kellaaega ja mõõdavad teatud ajavahemikku, näiteks stopperit.

Sellest oli abi (568) Loe rohkem

Mis on GMT? Kontrollitud

GMT tähistab Greenwichi aega (mõnikord nimetatakse seda UTC -ks, mis tähistab koordineeritud universaalset aega). Londoni lähedal Greenwichi läbiva 0 -pikkuse aeg on käes.

Sellest oli abi (394) Loe rohkem

Mis on kvartsliikumine? Kontrollitud

Kvartsliigutusega kellasid juhib aku. See saadab elektrivoolu läbi kvartskristallide, mis hakkavad vibreerima. Need vibratsioonid kanduvad edasi liikumisele. Kuna vibratsioonil on kindel sagedus, on kvartsliigutusega kellad ülitäpsed.

Sellest oli abi (393) Loe rohkem