Kasutusjuhendid No-Flame Suitsuandurid

Allpool on kirjas kõik kategooria No-Flame Suitsuandurid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuhu peaksin suitsuanduri paigutama? Kontrollitud
See sõltub olukorrast, kuid kodus on kõige parem paigutada vähemalt üks suitsuandur igale korrusele. Proovige need paigutada koridoridesse või muudesse ruumidesse, mis ühendavad erinevaid ruume, ja ärge kunagi asetage suitsuandurit otse köögi või vannitoa kõrvale. Samuti jätke suitsuanduri ja lambi vahele vähemalt 30 sentimeetrit ruumi.

Sellest oli abi (256)
Kas ma võin kasutada küünlaid, kui mul on suitsuandur? Kontrollitud
See sõltub osaliselt suitsuanduri tundlikkusest. Paljudel juhtudel võib küünalt kasutada seni, kuni see ei ole suitsuanduri vahetus läheduses. Küünalde puhumisel võib tekkida suits, mis võib suitsuanduri käivitada.

Sellest oli abi (16)
Kas suitsuandur on sama mis vingugaasiandur? Kontrollitud
Ei! Suitsuandur ei tööta vingugaasiandurina ja vastupidi.

Sellest oli abi (14)