Kasutusjuhend Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain

Kas vajate oma toote (Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

m
a
s
t
e
rc
h
e
f
8
0
00
PI
CZ
SK
SL
SE
HR
RO
BG
HU
BIH
RU
UA
LV
LT
ET
FR
DE
NI
EN
ES
PT
IT
DK
NO
SV
SU
EI
TU
AR
FA
www.moulinex.com
Moulinex - notice SIROCCO - 0828055:Mise en page 1 17/12/08 14:54 Page C2
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 7.2 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain rahul?
Jah Nr
43%
57%
7 häält

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Moulinex. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Moulinex
Mudel FP661DBE Masterchef 8000
Kategooria Köögikombainid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 7.2 MB

Kõik Moulinex Köögikombainid kasutusjuhendid
Veel Köögikombainid käsiraamatuid

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis vahe on köögikombainil ja segistil? Kontrollitud

Köögikombainid saavad tavaliselt töödelda toitu kuubikuteks, viiludeks ja muudeks kujunditeks. Blenderid sobivad eriti hästi toidu jahvatamiseks ja segamiseks.

Sellest oli abi (220) Loe rohkem

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Ján Tutko 13-01-2022
Tere,tahaks segada kartulid kartulipannkookide taignale.Aga kui kartulikuubikud nugadega anumasse panen siis paneme korralikult kinni,mootor käib ja võll pöörleb aga võib seista,võin on pannud pool kartulit ja piima natuke, see ei aidanud.

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
Kasutusjuhend Moulinex FP661DBE Masterchef 8000 Köögikombain

Seotud tooted

Seotud kategooriad