Kasutusjuhend Navitel AR250 NV Seikluskaamera

Kas vajate oma toote (Navitel AR250 NV Seikluskaamera) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 1.89 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Navitel AR250 NV Seikluskaamera, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Navitel)?
Jah Nr
50%
50%
2 häält

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on megapiksel? Kontrollitud
Megapiksel (MP) võrdub miljoni piksliga. Megapiksleid kasutatakse muu hulgas digikaamerate ja videokaamerate eraldusvõime näitamiseks. Näiteks kaamera, mis toodab 1280x960 pikslit pilte, on umbes 1,3 MP eraldusvõimega. Kuigi pildi kvaliteeti mõjutavad paljud tegurid, võib öelda, et üldiselt annab rohkem megapikslit parema pildi.

Sellest oli abi (174)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Ken Moat 18-08-2022
EI MEELDI SIGARETI LAADIMISE VIIS. EELISTAN USB-TEED. EI OLE ÕNNELIK, KUN MA EI LEIA ÜHTE, MIS TEHAKS USB-GA. IGAGI IDEE SUUR ABI.

vastus | Sellest oli abi (0)(Translated by Google)
Kasutusjuhend Navitel AR250 NV Seikluskaamera