Kasutusjuhend Philips EXP2540 Discman

Kas vajate oma toote (Philips EXP2540 Discman) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 2.76 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Philips EXP2540 Discman, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Philips)?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas ma saan CD -l kriimustusi ise parandada? Kontrollitud
Kriimustused takistavad laseril plaadi õiget lugemist. Kui kriimustused on ainult pealiskaudsed, on võimalik neid ise parandada, poleerides ketast kergelt abrasiivse ühendiga. Ideaalis kasutate professionaalset abrasiivühendit, kuid on võimalik kasutada ka tavalist hambapastat. Pärast ketta poleerimist tuleb see pesta ja lasta kuivada. On spetsialiseerunud ettevõtteid, kes saavad seda teha.

Sellest oli abi (9)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Kasutusjuhend Philips EXP2540 Discman