Kasutusjuhend Samsung EI-YP322 Mängupult

Kas vajate oma Samsung EI-YP322 Mängupult’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 2 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 1 hääl, mille keskmine tootehinnang on 0/100. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

www.samsung.com
User Manual
05/2016. Rev.1.0
Gamepad for Gear VR
EI-YP322
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 4.66 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Samsung EI-YP322 Mängupult, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Samsung EI-YP322 Mängupult rahul?
Jah Nr
0%
100%
1 hääl

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Samsung EI-YP322 Mängupult kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Samsung EI-YP322 Mängupult jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Samsung. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Samsung EI-YP322 Mängupult kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Samsung
Mudel EI-YP322
Kategooria Mängupuldid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 4.66 MB

Kõik Samsung Mängupuldid kasutusjuhendid
Veel Mängupuldid käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Samsung EI-YP322 Mängupult kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud

Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (148) Loe rohkem

Kas ma saan juhtme pärast kasutamist seadme ümber keerata? Kontrollitud

Parem on seda mitte teha, sest see võib juhet kahjustada. Parim asi on mähkida juhe nii, nagu see oli toote pakendamisel.

Sellest oli abi (114) Loe rohkem
Kasutusjuhend Samsung EI-YP322 Mängupult

Seotud tooted

Seotud kategooriad