Kasutusjuhend Scheppach DP16SL Puurpink

Kas vajate oma toote (Scheppach DP16SL Puurpink) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

pdf2htmlEX
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 5.56 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Scheppach DP16SL Puurpink, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Scheppach)?
Jah Nr
0%
100%
2 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Polco 10-04-2020
Sügavuspiiriku süsteem on liiga habras (plast). Minu oma läks katki, ilma et mul oleks vähimalgi määral sundimise muljet jäänud. Juhendis pole vihjeid padruni lahtivõtmiseks!

vastus | Sellest oli abi (2)(Translated by Google)
Jean-Claude BÉRARD 01-05-2021
Pärast mõnda rahuldavat kasutust tõususüsteem blokeeriti: vastuvõetavale tasemele tõusmine oli võimatu. Lisaks on võimatu leida juhendit, mis võimaldaks mehhanismi lahti võtta, et tuvastada ja võimalusel kõrvaldada selle rikke põhjus. Oleksin tänulik, kui saadaksite mulle juhendi minu Scheppach DP60 puurpressi lahtivõtmiseks posti või meili teel, et saaksin selle probleemi lahendada. Ette tänades, 4 rue Bois Perron 33830 LUGOS

vastus | Sellest oli abi (0)(Translated by Google)
Roberto 21-03-2022
Pole selge, kuidas spindlit paigaldada

vastus | Sellest oli abi (0)(Translated by Google)
Kasutusjuhend Scheppach DP16SL Puurpink