Kasutusjuhend Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt

Kas vajate oma Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 6 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 0 hääli. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

SKILLER
SGH10
Anleitung
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 1.07 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Sharkoon. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Sharkoon
Mudel Skiller SGH10
Kategooria Peakomplektid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 1.07 MB

Kõik Sharkoon Peakomplektid kasutusjuhendid
Veel Peakomplektid käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas bluetooth töötab läbi seinte ja lagede? Kontrollitud

Bluetooth -signaal töötab läbi seinte ja lae, kui need pole metallist. Sõltuvalt seina paksusest ja materjalist võib signaali tugevus väheneda.

Sellest oli abi (106) Loe rohkem

Kui ühendan peakomplekti seadmega, see ei tööta korralikult. Mida teha? Kontrollitud

Võimalik, et peakomplekti ühendamise avasse on kogunenud mustust, mis ei lase sellel korralikult kokku puutuda. Parim viis selle puhastamiseks on suruõhk. Kui kahtlete, laske seda teha professionaalil.

Sellest oli abi (3) Loe rohkem

Millal on mu muusika liiga vali? Kontrollitud

Üle 80 detsibelli (dB) helid võivad kuulmist kahjustada. Helid üle 120 dB kahjustavad koheselt kuulmist. Kahjustuse raskusaste sõltub sellest, kui sageli ja kui kaua heli esineb.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Mis on mürasummutamine? Kontrollitud

Mürasummutus on tehnika, mida kasutatakse peamiselt kõrvaklappides. Aktiivset mürakontrolli kasutatakse ümbritseva müra mõju vähendamiseks või kõrvaldamiseks.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Millise müratasemeni on see lastele ohutu? Kontrollitud

Lapsed saavad kuulmiskahjustusi kiiremini kui täiskasvanud. Seetõttu on oluline, et lapsed ei puutuks kunagi kokku müraga, mis on suurem kui 85 dB. Kõrvaklappide puhul on lastele spetsiaalsed mudelid. Kõlarite või muude olukordade puhul tuleb olla tähelepanelik, et müra ei ületa seda taset.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Kas ma saan pärast kasutamist juhtme seadme ümber mähkida? Kontrollitud

Parem on seda mitte teha, sest see võib juhet kahjustada. Kõige parem on pakkida juhe nii, nagu see oli toote pakendamise ajal.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem
Kasutusjuhend Sharkoon Skiller SGH10 Peakomplekt

Seotud tooted

Seotud kategooriad