Kasutusjuhend SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja

Kas vajate oma SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 3 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 0 hääli. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

CORDLESS WET & DRY HAND-HELD VACUUM CLEANER
SAS 7.4 LI E4
AKKU-HANDSTAUBSAUGER
Bedienungsanleitung
IAN 430722_2301
AKU-KÄSITOLMUIMEJA
Kasutusjuhend
AR AKUMULATORU DARBINĀMS
PUTEKĻU SŪCĒJS
Lietošanas pamācība
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 0.86 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega SilverCrest. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk SilverCrest
Mudel IAN 430722
Kategooria Käsitolmuimejad
Faili tüüp PDF
Faili suurus 0.86 MB

Kõik SilverCrest Käsitolmuimejad kasutusjuhendid
Veel Käsitolmuimejad käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on minu SilverCresti toote mudeli number? Kontrollitud

Kuigi mõnel SilverCresti tootel on alternatiivne mudelinumber, on kõigil neil IAN -number, mille abil saab toodet identifitseerida.

Sellest oli abi (3342) Loe rohkem

Kas ma saan tuha imemiseks kasutada tavalist tolmuimejat? Kontrollitud

Ei, see pole absoluutselt võimalik. Jahtununa tunduv tuhk võib olla seest veel soe või isegi kuum. Tavaline tolmuimeja pole selleks ette nähtud ja see võib põhjustada tulekahju. Samuti ei sobi tavaliste tolmuimejate filtrid alati eriti väikeste osakeste, näiteks tuha, hoidmiseks. Seejärel võib see jõuda tolmuimeja mootorini ja põhjustada kahjustusi.

Sellest oli abi (31) Loe rohkem

Mis on HEPA? Kontrollitud

HEPA tähistab kõrge efektiivsusega tahkete osakeste õhku. Paljudel tolmuimejatel on HEPA -filter. HEPA -filter peatub vähemalt 85% ja kõige rohkem 99,999995% kõigist osakestest, mille suurus on 0,3 mikromeetrit (µm) ja rohkem.

Sellest oli abi (29) Loe rohkem
Kasutusjuhend SilverCrest IAN 430722 Käsitolmuimeja

Seotud tooted

Seotud kategooriad