Käsiraamatud Trenažöörid jaoks
Allpool on kirjas kõik kategooria Trenažöörid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.
Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.
Korduma kippuvad küsimused
Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.
Mis vahe on risttreeneril, mille hooratas on ees või taga? Kontrollitud
Risttreenerid, millel on hooratas taga, on sageli väiksemad. Nendel risttreeneritel saate üldiselt teha ka väiksemaid samme. Kui hooratas on ees, on risttreener üldiselt suurem ja võimaldab teha suuremaid samme.
Sellest oli abi (247) Loe rohkemMilliseid lihaseid treenitakse risttreeneri kasutamisel? Kontrollitud
Risttreenerit õigesti kasutades treenite peaaegu kõiki lihaseid. Treeningu ajal kasutate selja-, õla-, käe-, kõhu-, tuhara- ja jalalihaseid.
Sellest oli abi (230) Loe rohkemKas risttreeneri kasutamine tekitab põlvedele stressi? Kontrollitud
Ei. Treeningu ajal jäävad jalad pedaalidele ja teete sujuvaid liigutusi. See tähendab, et põlvedele ei rakendata jõudu, nagu näiteks jooksmise puhul.
Sellest oli abi (201) Loe rohkemKui palju treeningut vajab keskmine täiskasvanu? Kontrollitud
Täiskasvanuna on hea mõte teha mõõdukalt intensiivset treeningut kokku vähemalt 2,5 tundi nädalas. Ideaalis jaotatakse see mitme päeva peale.
Sellest oli abi (43) Loe rohkemMis on maksimaalne pulss treeningu ajal? Kontrollitud
Üldiselt võite võtta südame löögisageduseks 220 ja oma vanuse maha arvata. Seega on 48-aastase inimese maksimaalne pulss 220 miinus 48, mis võrdub 172-ga. Kui te pole oma isiklikus seisundis kindel, pidage kindlasti nõu oma arstiga.
Sellest oli abi (24) Loe rohkem