Käsiraamatud Mobiiltelefonid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Mobiiltelefonid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu SIM -kaart ei sobi minu mobiiltelefoniga, miks see nii on? Kontrollitud

Seal on mitu SIM -kaardi suurust, tavaline, mikro- ja nano. Võimalik on kasutada adapterit või lasta SIM -kaart väiksemaks muuta.

Sellest oli abi (1348) Loe rohkem

Kas ma saan mobiiltelefoni laadimise ajal kasutada? Kontrollitud

Jah, saate mobiiltelefoni laadimise ajal kasutada. Seda tehes läheb laadimisprotsess aeglasemaks.

Sellest oli abi (1233) Loe rohkem

Mis on PUK -kood? Kontrollitud

PUK tähistab isiklikku deblokeerimiskoodi ja on vajalik telefoni blokeeringu avamiseks pärast kolm korda vale PIN -koodi sisestamist. Kui PUK pole enam saadaval, saab seda sageli teenusepakkujalt küsida.

Sellest oli abi (644) Loe rohkem

Minu telefon on heas seisukorras, aga kui ma helistan inimestele, kellel on probleeme minu kuulmisega, siis miks see nii on? Kontrollitud

Võimalik, et mikrofoni võrku on kogunenud mustus, mis summutab heli. Parim viis selle puhastamiseks on suruõhk. Kahtluse korral laske seda teha professionaalil.

Sellest oli abi (546) Loe rohkem

Kas enne liitium-ioonaku uuesti laadimist on vaja see tühjendada? Kontrollitud

Ei, see pole vajalik. Vanemate akudega oli see nii. Liitium-ioonakusid saab pärast kasutamist laadida ja vajadusel laadijalt eemaldada.

Sellest oli abi (308) Loe rohkem

Kui ma ühendan oma seadme laadijaga, siis see laeb halvasti või üldse mitte, miks see nii on? Kontrollitud

Võimalik, et laadija ühendamisavasse on kogunenud mustust, mis takistab selle õiget kontakti. Parim viis selle puhastamiseks on suruõhk. Kahtluse korral laske seda teha professionaalil.

Sellest oli abi (294) Loe rohkem

Mida IMEI tähendab? Kontrollitud

IMEI tähistab rahvusvahelist mobiilseadmete identiteeti ja on (sageli) unikaalne number, mida kasutatakse mobiilseadmete, näiteks tahvelarvutite ja nutitelefonide tuvastamiseks ning nende varguse eest kaitsmiseks.

Sellest oli abi (272) Loe rohkem

Mida ma saan teha, kui ühendan oma seadmega kõrvaklapid, siis see ei tööta korralikult. Kontrollitud

Võimalik, et kõrvaklappide ühendamise avasse on kogunenud mustust, mis takistab selle õiget kontakti. Parim viis selle puhastamiseks on suruõhk. Kahtluse korral laske seda teha professionaalil.

Sellest oli abi (239) Loe rohkem

Väljas olles saab aku kiiresti tühjaks, miks see nii on? Kontrollitud

Liitium-ioon akud ei talu madalat temperatuuri. Kui välistemperatuur on külmumise lähedal, tühjeneb aku tavalisest kiiremini, isegi ilma telefoni kasutamata. Kui telefon on toatemperatuurini jõudnud, näitab see tõenäoliselt aku protsenti, mis oli lähedane sellele, mis see oli.

Sellest oli abi (227) Loe rohkem

Kas bluetooth töötab läbi seinte ja lagede? Kontrollitud

Bluetooth -signaal töötab läbi seinte ja lae, kui need pole metallist. Sõltuvalt seina paksusest ja materjalist võib signaali tugevus väheneda.

Sellest oli abi (216) Loe rohkem

Mida saaksin kõige paremini kasutada oma mobiilseadme ekraani puhastamiseks? Kontrollitud

Parim on kasutada mikrokiust lappi, võimaluse korral spetsiaalse pesuvahendiga. Ärge kunagi kasutage köögirätikuid ega muid paberrätikuid, need võivad kriimustada!

Sellest oli abi (205) Loe rohkem

Milline on parim viis liitiumpatarei pikaajaliseks säilitamiseks? Kontrollitud

Parim viis liitium-ioonaku ladustamiseks on temperatuur vahemikus 5 kuni 45 kraadi Celsiuse järgi. Samuti on hea mõte enne eemal hoidmist veenduda, et aku on umbes 67% laetud.

Sellest oli abi (200) Loe rohkem

Kas ma pean enne ekraani kaitsekatte paigaldamist oma seadme ekraani puhastama? Kontrollitud

Jah, ekraanikaitse kinnitub kõige paremini rasva- ja tolmuvabade pindade külge.

Sellest oli abi (199) Loe rohkem

Millistel tingimustel töötab minu liitiumioonaku optimaalselt? Kontrollitud

Liitium-ioon akud töötavad optimaalselt temperatuuril vahemikus 5 kuni 45 kraadi Celsiuse järgi. Väga külma või sooja ilmaga võite märgata, et aku tühjeneb kiiremini. Laadimine ei ole soovitatav temperatuuril alla 5 või kõrgemal kui 45 kraadi.

Sellest oli abi (199) Loe rohkem

Mida VoIP tähendab? Kontrollitud

VoIP tähistab Voice over IP (Internet Protocol) ja on tehnoloogia, mis edastab kõne Interneti või muude IP-võrkude kaudu.

Sellest oli abi (198) Loe rohkem