Kasutusjuhendid Focus Kontaktläätsed

Allpool on kirjas kõik kategooria Focus Kontaktläätsed mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis vahe on pehmetel ja kõvadel kontaktläätsedel? Kontrollitud
On vanemaid ja uuemaid kõvasid läätsi. Vanemad läätsed olid valmistatud PMMA -st ja ei lasknud hapnikku korralikult läbi. See muutis silmad väsinumaks ja ärritatumaks. Uuematel kõvadel läätsedel seda probleemi enam pole. Need on vähem mugavad ja kallimad kui pehmed läätsed, kuid kestavad kauem. Pehmeid läätsi kasutatakse tänapäeval kõige rohkem. Need on odavamad ja mugavamad. Kuid need määrduvad ka kergemini ja neid võib olla raskem kasutada.

Sellest oli abi (0)
Kas ma saan hoida oma kontaktläätsi tavalises kraanivees? Kontrollitud
Ei, absoluutselt mitte. Kraanivesi võib sisaldada baktereid, mis võivad põhjustada infektsioone. Hoidke neid alati selleks ettenähtud kontaktläätsede lahuses.

Sellest oli abi (0)