Käsiraamatud Kuuldeaparaadid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Kuuldeaparaadid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mida tähendavad ITE, ITC, CIC ja BTE? Kontrollitud

Need lühendid näitavad, kuidas kuuldeaparaat on paigutatud, ja tähendavad järgmist: ITE = In The Ear, ITC = In The Canal, CIC = Full In Canal ja BTE = Bear the Ear.

Sellest oli abi (179) Loe rohkem

Kuidas ma saan oma kuuldeaparaati puhastada ja hooldada? Kontrollitud

Kuuldeaparaate tuleb regulaarselt puhastada kuiva lapiga ja hoida niiskuse eest kaitstuna. Samuti on soovitatav vahetada patareisid vastavalt vajadusele ja käia regulaarselt kuulmistervishoiutöötaja juures kontrollis.

Sellest oli abi (95) Loe rohkem

Kui kaua kuuldeaparaadid vastu peavad? Kontrollitud

Kuuldeaparaatide eluiga võib olenevalt seadme tüübist ja kvaliteedist erineda. Keskmiselt võivad kuuldeaparaadid kesta 3 kuni 7 aastat. Seadme pikaealisuse tagamiseks on oluline käia regulaarselt kuulmistervishoiutöötaja juures kontrollis ja hoolduses.

Sellest oli abi (78) Loe rohkem