Käsiraamatud Sharkoon Peakomplektid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Sharkoon Peakomplektid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas bluetooth töötab läbi seinte ja lagede? Kontrollitud

Bluetooth -signaal töötab läbi seinte ja lae, kui need pole metallist. Sõltuvalt seina paksusest ja materjalist võib signaali tugevus väheneda.

Sellest oli abi (106) Loe rohkem

Kui ühendan peakomplekti seadmega, see ei tööta korralikult. Mida teha? Kontrollitud

Võimalik, et peakomplekti ühendamise avasse on kogunenud mustust, mis ei lase sellel korralikult kokku puutuda. Parim viis selle puhastamiseks on suruõhk. Kui kahtlete, laske seda teha professionaalil.

Sellest oli abi (3) Loe rohkem

Millal on mu muusika liiga vali? Kontrollitud

Üle 80 detsibelli (dB) helid võivad kuulmist kahjustada. Helid üle 120 dB kahjustavad koheselt kuulmist. Kahjustuse raskusaste sõltub sellest, kui sageli ja kui kaua heli esineb.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Mis on mürasummutamine? Kontrollitud

Mürasummutus on tehnika, mida kasutatakse peamiselt kõrvaklappides. Aktiivset mürakontrolli kasutatakse ümbritseva müra mõju vähendamiseks või kõrvaldamiseks.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Millise müratasemeni on see lastele ohutu? Kontrollitud

Lapsed saavad kuulmiskahjustusi kiiremini kui täiskasvanud. Seetõttu on oluline, et lapsed ei puutuks kunagi kokku müraga, mis on suurem kui 85 dB. Kõrvaklappide puhul on lastele spetsiaalsed mudelid. Kõlarite või muude olukordade puhul tuleb olla tähelepanelik, et müra ei ületa seda taset.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Kas ma saan pärast kasutamist juhtme seadme ümber mähkida? Kontrollitud

Parem on seda mitte teha, sest see võib juhet kahjustada. Kõige parem on pakkida juhe nii, nagu see oli toote pakendamise ajal.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem