Kasutusjuhend Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin

Kas vajate oma toote (Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 4.27 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Bosch. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Bosch
Mudel WVH28420SN
Kategooria Kuivatiga pesumasinad
Faili tüüp PDF
Faili suurus 4.27 MB

Kõik Bosch Kuivatiga pesumasinad kasutusjuhendid
Veel Kuivatiga pesumasinad käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu pesumasin-kuivati ​​teeb palju müra ja/või vibreerib valjult, mida ma saan sellega teha? Kontrollitud
Võimalik, et pesumasin-kuivati ​​pole tasandatud. Seda saate teha, reguleerides jalgu nii, et see oleks täiesti tasane. Probleemi võib põhjustada ka see, kui masinasse pannakse palju riideid. Kui need ei ole teie probleemi põhjused, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (1278) Loe rohkem
Minu pesumasin-kuivati ​​lõhnab, mida ma sellega teha saan? Kontrollitud
Olemas on isepuhastuvate funktsioonidega pesumasinad-kuivatid. Kui need funktsioonid pole saadaval, on võimalik lisada 100 ml valget äädikat või 100 g sooda kristalle ja lasta pesumasin-kuivatil käivitada 90 ℃ programm.

Sellest oli abi (567) Loe rohkem
Mis vahe on pesumasin-kuivati ​​ning eraldi pesumasina ja kuivati ​​kasutamisel? Kontrollitud
Pesumasina-kuivati ​​suurim eelis on see, et see võtab vähem ruumi. Kuid eraldi kuivati ​​suudab kuivatada rohkem kui pesumasin-kuivati. Pesumasin-kuivati ​​kasutab ka suhteliselt rohkem energiat ja nõuab rohkem aega.

Sellest oli abi (314) Loe rohkem
Kas ma saan ühendada pesumasina-kuivati ​​pikendusjuhtmega? Kontrollitud
Seadmeid, mis vajavad palju energiat, nagu pesumasin-kuivati, ei saa ühendada kõigi pikendusjuhtmetega. Vaadake, milline on pesumasina-kuivati ​​energiatarve, mis on näidatud vattides, ja kontrollige, kas pikendusjuhe saab sellega hakkama. Seal on paksemate kaablitega pikendusjuhtmed, mis on valmistatud suuremate seadmete käsitsemiseks.

Sellest oli abi (266) Loe rohkem

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Johan L 18-12-2022
Kuidas ülekoormuskaitset lähtestada?

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
Johan L 18-12-2022
Kuidas ülekoormuskaitset lähtestada?

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
Kasutusjuhend Bosch WVH28420SN Kuivatiga pesumasin