Kasutusjuhendid Bosch Kuivatiga pesumasinad

Allpool on kirjas kõik kategooria Bosch Kuivatiga pesumasinad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu pesumasin-kuivati ​​teeb palju müra ja/või vibreerib valjult, mida ma saan sellega teha? Kontrollitud
Võimalik, et pesumasin-kuivati ​​pole tasandatud. Seda saate teha, reguleerides jalgu nii, et see oleks täiesti tasane. Probleemi võib põhjustada ka see, kui masinasse pannakse palju riideid. Kui need ei ole teie probleemi põhjused, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (1269)
Minu pesumasin-kuivati ​​lõhnab, mida ma sellega teha saan? Kontrollitud
Olemas on isepuhastuvate funktsioonidega pesumasinad-kuivatid. Kui need funktsioonid pole saadaval, on võimalik lisada 100 ml valget äädikat või 100 g sooda kristalle ja lasta pesumasin-kuivatil käivitada 90 ℃ programm.

Sellest oli abi (548)
Mis vahe on pesumasin-kuivati ​​ning eraldi pesumasina ja kuivati ​​kasutamisel? Kontrollitud
Pesumasina-kuivati ​​suurim eelis on see, et see võtab vähem ruumi. Kuid eraldi kuivati ​​suudab kuivatada rohkem kui pesumasin-kuivati. Pesumasin-kuivati ​​kasutab ka suhteliselt rohkem energiat ja nõuab rohkem aega.

Sellest oli abi (298)
Kas ma saan ühendada pesumasina-kuivati ​​pikendusjuhtmega? Kontrollitud
Seadmeid, mis vajavad palju energiat, nagu pesumasin-kuivati, ei saa ühendada kõigi pikendusjuhtmetega. Vaadake, milline on pesumasina-kuivati ​​energiatarve, mis on näidatud vattides, ja kontrollige, kas pikendusjuhe saab sellega hakkama. Seal on paksemate kaablitega pikendusjuhtmed, mis on valmistatud suuremate seadmete käsitsemiseks.

Sellest oli abi (259)