Kasutusjuhend Delimano MF-CN35B Fritüür

Kas vajate oma toote (Delimano MF-CN35B Fritüür) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 2.49 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Delimano MF-CN35B Fritüür, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Delimano)?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti peaksin oma fritüüris rasva või õli vahetama? Kontrollitud
Optimaalse tulemuse saavutamiseks on soovitav vahetada rasv või õli iga 8 praadimiskorra järel, kui valmistate suupisteid. Kui teete friikartuleid, võib rasva või õli vahetada iga 12 praadimiskorra järel.

Sellest oli abi (840)
Kas ma saan oma fritüüri seest puhastada küürimisvahendiga? Kontrollitud
Ei. Enamikul fritüüritel on spetsiaalne kiht, mida saab puhastada küürimis- või abrasiivpuhastusvahendiga. Kasutage ainult küürija pehmet külge või niisket salvrätikut.

Sellest oli abi (283)
Mis on minu fritüüris "külm tsoon"? Kontrollitud
Külma tsooniga fritüürites asub osa õlist küttekeha all. See õliosa jääb külmemaks kui ülemine osa. Purud ujuvad põhja ja satuvad sellesse külma tsooni, tagades, et õli püsib kauem puhas.

Sellest oli abi (257)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Kasutusjuhend Delimano MF-CN35B Fritüür