Kasutusjuhend Eta Warmie 0624 90000 Kütteseade

Kas vajate oma toote (Eta Warmie 0624 90000 Kütteseade) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 1.46 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Eta Warmie 0624 90000 Kütteseade, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Eta)?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas mõjutab tolm küttekeha efektiivsust? Kontrollitud
Tolm võib koguneda kütteelementidele ja küttekeha õhufiltritesse, vähendades selle efektiivsust. See võib panna küttekeha töötama rohkem, et toota sama palju soojust, mis suurendab energiatarbimist ja kommunaalmakseid. Kütteseadme tõhususe säilitamiseks puhastage seda regulaarselt ja vahetage vajadusel õhufiltrit.

Sellest oli abi (20)
Kuidas määrata ruumi jaoks vajaliku küttekeha suurust? Kontrollitud
Ruumi jaoks vajaliku küttekeha suurus sõltub ruumi suurusest ja ruumi isolatsioonist. Üldine rusikareegel on kasutada 60 vatti ruumi ruutmeetri kohta. Näiteks kui ruumi pindala on 14 ruutmeetrit, oleks sobiv 840-vatine kütteseade.

Sellest oli abi (15)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Kasutusjuhend Eta Warmie 0624 90000 Kütteseade