Kasutusjuhend Kamei 330 Katusekast

Kas vajate oma toote (Kamei 330 Katusekast) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 0.36 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Kamei 330 Katusekast, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Kamei 330 Katusekast rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Kamei 330 Katusekast jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Kamei. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Kamei 330 Katusekast kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Kamei
Mudel 330
Kategooria Katusekastid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 0.36 MB

Kõik Kamei Katusekastid kasutusjuhendid
Veel Katusekastid käsiraamatuid

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui kiiresti saan sõita auto külge kinnitatud katusekarbiga? Kontrollitud

Üldiselt pole täpset piiri. Katusekarp võib aga sõidukogemust mõjutada. Sellepärast on soovitatav mitte ületada 130 kilomeetrit tunnis.

Sellest oli abi (289) Loe rohkem

Kas katusekarp mõjutab minu kütusekulu? Kontrollitud

Jah. Kuigi täpne kogus sõltub autost ja katusekastist, võib öelda, et kütusekulu suureneb 1 liitri kohta 100 kilomeetri kohta keskmise kiirusega 100 km/h.

Sellest oli abi (122) Loe rohkem

Milline on parim viis katusekasti laadimiseks? Kontrollitud

Kõigepealt proovige laadida raskemaid esemeid autosse ja laadida kergemaid esemeid katusekasti. Jaotage kaal ühtlaselt üle katuseboksi, kõige raskemad esemed keskel, katusevarraste kohal. Veenduge, et katusekastis olevad esemed ei saaks liikuda ja katke teravaid esemeid, et vältida katusekasti või muu pagasi kahjustamist.

Sellest oli abi (118) Loe rohkem

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Kamei 330 Katusekast kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Chris claes 04-09-2019
Hei , Katuseboksi ei saa enam avada. Kas saate meile vihje anda? [email protected]

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
Kasutusjuhend Kamei 330 Katusekast

Seotud tooted

Seotud kategooriad