Kasutusjuhend Lego set 42132 Technic Mootorratas

Kas vajate oma Lego set 42132 Technic Mootorratas ehitusjuhiseid? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida PDF-vormingus ehitusjuhiseid. Sellel tootel on praegu 10 korduma kippuvaid küsimusi, 2 kommentaare ja 32 hääli keskmise tootehinnanguga 91/100. Kui see ei vasta teie soovitud ehitusjuhistele, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 5.63 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Lego set 42132 Technic Mootorratas, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Lego set 42132 Technic Mootorratas rahul?
Jah Nr
91%
9%
32 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Lego set 42132 Technic Mootorratas kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

CRETIN Jean-Pierre 27-08-2023
Ehitasin lihtsalt põhimudeli, järgides kasti juhiseid. Alternatiivse mudeli kohta pole midagi mainitud. Sait küsib juhendi saamiseks 1,99 € !!!!? Ilma kindluseta, et see puudutab teist mudelit? Saan vabalt tutvuda sama kasti teatega 1. mudeli kohta seega ilma huvita !! Kuidas meil läheb?

vastus | Sellest oli abi (0) (Google'i tõlgitud)
Hoje 03-04-2024
Ei

vastus | Sellest oli abi (0) (Google'i tõlgitud)

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Lego set 42132 Technic Mootorratas jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Lego. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Lego set 42132 Technic Mootorratas kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Lego
Mudel set 42132 Technic Motorcycle
Kategooria
Faili tüüp PDF
Faili suurus 5.63 MB

Kõik Lego Technic kasutusjuhendid
Veel Lego käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Lego set 42132 Technic Mootorratas kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu komplektist on puudu Lego klots, kust ma varuosa tellida saan? Kontrollitud

Legol on teenus, kus saate tellida eraldi klotse või võtta nendega ühendust, kui teie komplektist puudub tellis. Lisateabe saamiseks vaadake nende veebisaiti.

Sellest oli abi (4688) Loe rohkem

Kuidas vältida Lego mänguasjade värvimuutust? Kontrollitud

Lego mänguasjade plastiku värvimuutuse kaks suurimat tegurit on pikaajaline kokkupuude päikesevalguse ja sigaretisuitsuga. Püüdke neid Playmobili hoiustamisel minimeerida.

Sellest oli abi (1795) Loe rohkem

Mis on parim viis minu Lego klotside puhastamiseks? Kontrollitud

Lego soovitab klotse käsitsi puhastada vee (mitte soojema kui 40 ° C) ja õrna pesuvahendiga. Ärge kunagi asetage telliseid pesumasinasse ega nõudepesumasinasse. Laske tellistel pärast õhu käes kuivada. Elektrilisi osi saab puhastada ainult kuiva lapiga.

Sellest oli abi (1673) Loe rohkem

Pärast uue Lego komplekti ehitamist on mul alati paar väikest tükki alles. Kas ma unustasin neid kasutada? Kontrollitud

Ei, paljud uued Lego komplektid pakuvad väiksematele osadele varuosi.

Sellest oli abi (1409) Loe rohkem

Milline on parim viis kleebiste paigaldamiseks Legole? Kontrollitud

Kleebiste ümberpaigutamiseks on hea mõte kanda klaasipuhastusvahendit kohale, kuhu soovite kleebise panna. Kui kleebis on õiges kohas, laske sellel kuivada ja see kleepub.

Sellest oli abi (1217) Loe rohkem

Kust leida oma Lego komplekti osade loendit? Kontrollitud

Paljud kaasaegsed Lego juhised sisaldavad vihiku lõpus osade loendit. Mitme vihiku puhul võib loendi leida PDF -faili keskelt.

Sellest oli abi (1164) Loe rohkem

Kas Lego ja Duplo klotse saab kasutada koos? Kontrollitud

Jah, Lego ja Duplo klotsid ühilduvad. Lego klotsid sobivad õõnsate naastudega Duplo klotsidele. Duplo klotsid sobivad kõige paremini suurematele Lego klotsidele ja võivad väiksematest Lego klotsidest lahti tulla.

Sellest oli abi (1046) Loe rohkem

Millisest vanusest alates sobib Lego mängimiseks? Kontrollitud

Enamik Lego komplekte sobib mängimiseks alates 4. eluaastast nende väikeste osade tõttu. Duplo eriteema sobib 1,5 -aastastele ja vanematele lastele. Soovitatav vanus on alati karbil kirjas.

Sellest oli abi (982) Loe rohkem

Kust leida juhiseid oma Lego Technic komplekti alternatiivse mudeli jaoks? Kontrollitud

Oleme kombineerinud alternatiivsete mudelite juhised põhimudeli juhistega. Alternatiivse mudeli vaatamiseks kerige tavalistest juhistest mööda.

Sellest oli abi (357) Loe rohkem

Kust ma leian lisateavet oma Lego komplekti või Lego osa kohta? Kontrollitud

Kui soovite teada Lego komplekti või osade kohta, näiteks selle valmistamise aasta, komplekti osade arv, asendusosad või muude komplektide hulgast, mida teatud osa võib leida, on BrickLink.com parim koht. BrickLink.com on veebisait, mis sisaldab peaaegu kõiki üksikasju Lego komplektide ja osade kohta ning on osa Lego Groupist.

Sellest oli abi (74) Loe rohkem
Kasutusjuhend Lego set 42132 Technic Mootorratas

Seotud tooted

Seotud kategooriad