Käsiraamatud Küülikupuurid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Küülikupuurid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti peaksin küüliku aedikut puhastama? Kontrollitud

Küüliku aedikut on soovitatav puhastada vähemalt kaks korda nädalas. Voodipesu, mis on leotatud uriiniga, tuleb iga päev eemaldada.

Sellest oli abi (17) Loe rohkem

Millise temperatuurini võib mu küülik aedikus väljas viibida? Kontrollitud

Küülik võib õues viibida kuni -20 ° C temperatuuriga. Nendel temperatuuridel on oluline jälgida, et joogivesi ei jäätuks ja pliiats ei saaks liiga palju tuult. Teisest küljest võib temperatuur 24 ° C muuta selle pensüsteli sees liiga kuumaks. Veenduge, et pliiatsit ei asetataks otse päikese kätte ja vajadusel pange sellele niiske rätik. Äärmuslikel temperatuuridel on soovitatav võtta oma loom sisse.

Sellest oli abi (16) Loe rohkem