Kasutusjuhendid Ferplast Küülikupuurid

Allpool on kirjas kõik kategooria Ferplast Küülikupuurid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti peaksin küüliku aedikut puhastama? Kontrollitud
Küüliku aedikut on soovitatav puhastada vähemalt kaks korda nädalas. Voodipesu, mis on leotatud uriiniga, tuleb iga päev eemaldada.

Sellest oli abi (12)
Millise temperatuurini võib mu küülik aedikus väljas viibida? Kontrollitud
Küülik võib õues viibida kuni -20 ° C temperatuuriga. Nendel temperatuuridel on oluline jälgida, et joogivesi ei jäätuks ja pliiats ei saaks liiga palju tuult. Teisest küljest võib temperatuur 24 ° C muuta selle pensüsteli sees liiga kuumaks. Veenduge, et pliiatsit ei asetataks otse päikese kätte ja vajadusel pange sellele niiske rätik. Äärmuslikel temperatuuridel on soovitatav võtta oma loom sisse.

Sellest oli abi (10)