Kasutusjuhendid: Electrolux Veinikapid

Allpool on kirjas kõik kategooria Electrolux Veinikapid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Soovin teada oma Electroluxi seadme vanust. Kuidas seda teha? Kontrollitud
Toote vanuse saate määrata seerianumbri abil. Selle leiate oma seadmest. Seerianumbri esimene märk tähistab aastat (st: 1 = 2001) ja kaks tähemärki pärast seda näitavad tootmisnädalat (st: 35 = selle aasta 35. nädal). Seega näitab seerianumber 13500016, et masin on pärit 2001. aasta 35. nädalast.

Sellest oli abi (405)
Kas ma saan hoida punast ja valget veini samas veinikapis? Kontrollitud
Jah. Punast ja valget veini serveeritakse erinevatel temperatuuridel, kuid ideaalne säilitustemperatuur on sama, 12 ° C.

Sellest oli abi (168)
Ostsin uue veinikapi, kas ma saan selle kohe sisse lülitada? Kontrollitud
Ei, veinikapp peab enne sisselülitamist seisma vähemalt 4 tundi püstises asendis. Seda seetõttu, et jahutusvedelik peab settima.

Sellest oli abi (93)
Kui ma tahan, et minu külmik-sügavkülmik oleks külmem, kas ma peaksin valima kõrgema või madalama seadistuse? Kontrollitud
Enamiku külmik-sügavkülmikute puhul tähendab kõrgem seadistus, et masin jahtub raskemini. Madalama seadistuse korral jahutab masin vähem kõvasti ja külmkapi-sügavkülmiku temperatuur on kõrgem.

Sellest oli abi (90)
Kui kaua võtab külmik pärast sisselülitamist seatud temperatuuri saavutamist? Kontrollitud
See sõltub külmiku suurusest, vanusest ja mudelist. Külmkapi seatud temperatuuri saavutamiseks võib kuluda mitu tundi kuni 24 tundi. Protsessi saab kiirendada, kui panna kiiresti riknevad kaubad külmkappi. Külmkapi temperatuuri ei saa õigesti mõõta, tundes seest õhku. Parim viis teada saada, kas külmik on saavutanud seatud temperatuuri, on panna külmikusse klaas vett, kus on termomeeter.

Sellest oli abi (41)