Kasutusjuhendid Telgid

Allpool on kirjas kõik kategooria Telgid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas ma saan oma telki hoida märjana? Kontrollitud
Ainult väga lühikese aja jooksul. Kui telki hoitakse nädal või kauem märjana, võib see hallitada. See kahjustab teie telki ja võib -olla ka teie tervist.

Sellest oli abi (246)
Kuidas telki immutada? Kontrollitud
Pange telk püsti, puhastage riie ja laske sellel kuivada. Kandke immutusvahend lapile taimepritsi või muu pihustiga. Võimalik on kasutada ka värvimisrulli või pintslit. Riie peab olema immutusvahendiga täielikult küllastunud. Töötle ka telgi sisemust. Puhastage kõik aknad põhjalikult niiske lapiga. Ärge laske immutusvahendil sellel kuivada. Laske telgiriidel täielikult kuivada. Vajadusel korrake ravi.

Sellest oli abi (159)
Kas ma saan oma telgi lõuendil oleva rebendi või augu ise parandada? Kontrollitud
Sünteetiliste telkide jaoks on saadaval spetsiaalsed isekleepuvad riidetükid. Kleepige üks neist plaastritest mõlemale poole auku või rebige. Puuvillase telgi lõuendite või segamaterjalist telkide lõuendite jaoks on kõige parem kasutada plaate, mida saab triikida. Selleks on vaja triikrauda.

Sellest oli abi (118)
Minu telgi tõmblukk ei tööta sujuvalt, mida teha? Kontrollitud
Kui tõmblukk töötab sujuvalt, kasutage kuiva PTFE- või silikoonpihustit. Ärge pihustage lapiga ja pihustage ennetavalt, et vältida tulevasi probleeme.

Sellest oli abi (84)
Telgi siseküljel on veetilgad, kas see tähendab, et see lekib? Kontrollitud
Ei, see on tõenäoliselt kondensatsioon. Veenduge, et telk oleks korralikult ventileeritud, et kondenseerumine oleks minimaalne.

Sellest oli abi (71)
Milliseid telgipulki on kõige parem kasutada, milliste pindade jaoks? Kontrollitud
Rohumaal või metsapinnal saate kasutada poolringikujulisi või plastist naelu. Kivistel pindadel peate kasutama kivipulki. Savipindadel saate kasutada poolringikujulisi, plastist või universaalseid naelu. Kruusapindadel on vaja poolringikujulisi või universaalseid naelu ja liival puidust naelu.

Sellest oli abi (69)
Immutusaine jätab telgiriidele valged plekid või valge udususe, mida ma saan sellega teha? Kontrollitud
Kui vahend jätab telgiriidele valge uduse või valge plekid, tähendab see, et olete nendele kohtadele kandnud rohkem immutusvahendit. See ei ole kahjulik ja plekid kaovad sageli aja jooksul. Plekkide vältimiseks ei ole soovitatav kasutada vähem immutusvahendit. Hea tulemuse saamiseks tuleb riie immutusainega täielikult küllastada.

Sellest oli abi (67)