Käsiraamatud Basic Outdoor Telgid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Basic Outdoor Telgid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas ma saan oma telki hoida märjana? Kontrollitud

Ainult väga lühikese aja jooksul. Kui telki hoitakse nädal või kauem märjana, võib see hallitada. See kahjustab teie telki ja võib -olla ka teie tervist.

Sellest oli abi (389) Loe rohkem

Kuidas telki immutada? Kontrollitud

Pange telk püsti, puhastage riie ja laske sellel kuivada. Kandke immutusvahend lapile taimepritsi või muu pihustiga. Võimalik on kasutada ka värvimisrulli või pintslit. Riie peab olema immutusvahendiga täielikult küllastunud. Töötle ka telgi sisemust. Puhastage kõik aknad põhjalikult niiske lapiga. Ärge laske immutusvahendil sellel kuivada. Laske telgiriidel täielikult kuivada. Vajadusel korrake ravi.

Sellest oli abi (291) Loe rohkem

Kas ma saan oma telgi lõuendil oleva rebendi või augu ise parandada? Kontrollitud

Sünteetiliste telkide jaoks on saadaval spetsiaalsed isekleepuvad riidetükid. Kleepige üks neist plaastritest mõlemale poole auku või rebige. Puuvillase telgi lõuendite või segamaterjalist telkide lõuendite jaoks on kõige parem kasutada plaate, mida saab triikida. Selleks on vaja triikrauda.

Sellest oli abi (223) Loe rohkem

Minu telgi tõmblukk ei tööta sujuvalt, mida teha? Kontrollitud

Kui tõmblukk töötab sujuvalt, kasutage kuiva PTFE- või silikoonpihustit. Ärge pihustage lapiga ja pihustage ennetavalt, et vältida tulevasi probleeme.

Sellest oli abi (162) Loe rohkem

Telgi siseküljel on veetilgad, kas see tähendab, et see lekib? Kontrollitud

Ei, see on tõenäoliselt kondensatsioon. Veenduge, et telk oleks korralikult ventileeritud, et kondenseerumine oleks minimaalne.

Sellest oli abi (135) Loe rohkem

Milliseid telgipulki on kõige parem kasutada, milliste pindade jaoks? Kontrollitud

Rohumaal või metsapinnal saate kasutada poolringikujulisi või plastist naelu. Kivistel pindadel peate kasutama kivipulki. Savipindadel saate kasutada poolringikujulisi, plastist või universaalseid naelu. Kruusapindadel on vaja poolringikujulisi või universaalseid naelu ja liival puidust naelu.

Sellest oli abi (110) Loe rohkem

Immutusaine jätab telgiriidele valged plekid või valge udususe, mida ma saan sellega teha? Kontrollitud

Kui vahend jätab telgiriidele valge uduse või valge plekid, tähendab see, et olete nendele kohtadele kandnud rohkem immutusvahendit. See ei ole kahjulik ja plekid kaovad sageli aja jooksul. Plekkide vältimiseks ei ole soovitatav kasutada vähem immutusvahendit. Hea tulemuse saamiseks tuleb riie immutusainega täielikult küllastada.

Sellest oli abi (102) Loe rohkem