Kasutusjuhend Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat

Kas vajate oma Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 3 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 0 hääli. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Kasutusjuhend
RITE
Oticon Geno
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 4.28 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Oticon. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Oticon
Mudel Geno 2
Kategooria Kuuldeaparaadid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 4.28 MB

Kõik Oticon Kuuldeaparaadid kasutusjuhendid
Veel Kuuldeaparaadid käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mida tähendavad ITE, ITC, CIC ja BTE? Kontrollitud

Need lühendid näitavad, kuidas kuuldeaparaat on paigutatud, ja tähendavad järgmist: ITE = In The Ear, ITC = In The Canal, CIC = Full In Canal ja BTE = Bear the Ear.

Sellest oli abi (179) Loe rohkem

Kuidas ma saan oma kuuldeaparaati puhastada ja hooldada? Kontrollitud

Kuuldeaparaate tuleb regulaarselt puhastada kuiva lapiga ja hoida niiskuse eest kaitstuna. Samuti on soovitatav vahetada patareisid vastavalt vajadusele ja käia regulaarselt kuulmistervishoiutöötaja juures kontrollis.

Sellest oli abi (95) Loe rohkem

Kui kaua kuuldeaparaadid vastu peavad? Kontrollitud

Kuuldeaparaatide eluiga võib olenevalt seadme tüübist ja kvaliteedist erineda. Keskmiselt võivad kuuldeaparaadid kesta 3 kuni 7 aastat. Seadme pikaealisuse tagamiseks on oluline käia regulaarselt kuulmistervishoiutöötaja juures kontrollis ja hoolduses.

Sellest oli abi (78) Loe rohkem
Kasutusjuhend Oticon Geno 2 Kuuldeaparaat

Seotud tooted