Kasutusjuhend Deltaco PCH90 Kontoritool

Kas vajate oma Deltaco PCH90 Kontoritool’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 2 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 0 hääli. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

No preview available, please use the link
below to download the manual.
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 5.62 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Deltaco PCH90 Kontoritool, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Deltaco PCH90 Kontoritool rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Deltaco PCH90 Kontoritool kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Deltaco PCH90 Kontoritool jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Deltaco. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Deltaco PCH90 Kontoritool kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Deltaco
Mudel PCH90
Kategooria Kontoritoolid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 5.62 MB

Kõik Deltaco Kontoritoolid kasutusjuhendid
Veel Kontoritoolid käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Deltaco PCH90 Kontoritool kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Milline on kontoritooli ideaalne kõrgus laua suhtes? Kontrollitud

Optimaalse istumisasendi saavutamiseks peaks tool olema sellisel kõrgusel, et jalad oleksid põrandal tasased ja ülemised ja alumised jalad 90 kraadise nurga all. Selles asendis puudutage oma krae luud ja laske käel piki keha rippuda. Küünarnuki kõrgus on teie laua ideaalne kõrgus.

Sellest oli abi (322) Loe rohkem

Mitu tundi päevas saan kontoritoolil istuda? Kontrollitud

Ideaalis ei tohiks te istuda rohkem kui 8 tundi päevas. Nendel tundidel on tungivalt soovitatav iga 20-30 minuti järel püsti tõusta ja umbes minut kõndida, enne kui uuesti maha istuda.

Sellest oli abi (5) Loe rohkem
Kasutusjuhend Deltaco PCH90 Kontoritool