Kasutusjuhend Flintshire Cilcain Voodiraam

Kas vajate oma toote (Flintshire Cilcain Voodiraam) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 0.78 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Flintshire Cilcain Voodiraam, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Flintshire)?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on madratsi minimaalne paksus? Kontrollitud
Igasuguste madratsite puhul on soovitatav olla vähemalt 16 cm paksused, et tagada piisav mugavus.

Sellest oli abi (354)
Kas ma saan kasutada kaheinimese madratsit kaheinimesevoodil koos individuaalselt reguleeritava liistuga voodipõhjaga? Kontrollitud
Ei. Mõlema poole võimaliku kõrguse erinevuse tõttu ei ole võimalik topeltmadratsit panna kaheinimesevoodile, millel on individuaalselt liistuga voodipõhi. Iga pool vajab ühte madratsit. Samuti pole võimalik kasutada kahekordset madratsikatet.

Sellest oli abi (182)
Mis vahe on voodiraami ja kastvedru vahel? Kontrollitud
Voodiraam mahutab ainult madratsi, kuid ei paku summutust ega muud mugavust. Karbivedru on madratsikandur, mis on täidetud metallrullidega. Rullide vaheline ruum tagab täiendava ventilatsiooni. Karbivedru peale lisate madratsi ja võib -olla ka kattemadratsi. Karbivedru ja madratsi kombinatsioon annab hea kaalu jaotuse ja hea ventilatsiooni.

Sellest oli abi (137)
Mis vahe on puidust ja metallist voodiraamil? Kontrollitud
Puidust voodiraamid on tavaliselt vastupidavamad kui metallist voodiraamid. See tähendab, et metallist voodiraamiga tuleb tugevust sagedamini kontrollida ja kruvisid tihedamini pingutada.

Sellest oli abi (125)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Kasutusjuhend Flintshire Cilcain Voodiraam