Käsiraamatud Flintshire Voodiraamid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Flintshire Voodiraamid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on madratsi minimaalne paksus? Kontrollitud

Igasuguste madratsite puhul on soovitatav olla vähemalt 16 cm paksused, et tagada piisav mugavus.

Sellest oli abi (424) Loe rohkem

Kas ma saan kasutada kaheinimese madratsit kaheinimesevoodil koos individuaalselt reguleeritava liistuga voodipõhjaga? Kontrollitud

Ei. Mõlema poole võimaliku kõrguse erinevuse tõttu ei ole võimalik topeltmadratsit panna kaheinimesevoodile, millel on individuaalselt liistuga voodipõhi. Iga pool vajab ühte madratsit. Samuti pole võimalik kasutada kahekordset madratsikatet.

Sellest oli abi (241) Loe rohkem

Mis vahe on voodiraami ja kastvedru vahel? Kontrollitud

Voodiraam mahutab ainult madratsi, kuid ei paku summutust ega muud mugavust. Karbivedru on madratsikandur, mis on täidetud metallrullidega. Rullide vaheline ruum tagab täiendava ventilatsiooni. Karbivedru peale lisate madratsi ja võib -olla ka kattemadratsi. Karbivedru ja madratsi kombinatsioon annab hea kaalu jaotuse ja hea ventilatsiooni.

Sellest oli abi (191) Loe rohkem

Mis vahe on puidust ja metallist voodiraamil? Kontrollitud

Puidust voodiraamid on tavaliselt vastupidavamad kui metallist voodiraamid. See tähendab, et metallist voodiraamiga tuleb tugevust sagedamini kontrollida ja kruvisid tihedamini pingutada.

Sellest oli abi (179) Loe rohkem