Kasutusjuhend Flintshire Pentre Voodiraam

Kas vajate oma Flintshire Pentre Voodiraam’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 4 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 0 hääli. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

ASSEMBLY INSTRUCTIONS
PENTRE FIXED DRAWER 4'6 / 5' BED
PAGE 1 OF 7
BOLT (5/16"x15mm)
A
8
BOLT (1/4"x35mm)
B
ALLEN KEY (4mm)
C
D
SCREW (4*30)
3
1
41
E
SCREW (4*25)
16
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 0.54 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Flintshire Pentre Voodiraam, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Flintshire Pentre Voodiraam rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Flintshire Pentre Voodiraam kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Flintshire Pentre Voodiraam jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Flintshire. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Flintshire Pentre Voodiraam kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Flintshire
Mudel Pentre
Kategooria Voodiraamid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 0.54 MB

Kõik Flintshire Voodiraamid kasutusjuhendid
Veel Voodiraamid käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Flintshire Pentre Voodiraam kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on madratsi minimaalne paksus? Kontrollitud

Igasuguste madratsite puhul on soovitatav olla vähemalt 16 cm paksused, et tagada piisav mugavus.

Sellest oli abi (424) Loe rohkem

Kas ma saan kasutada kaheinimese madratsit kaheinimesevoodil koos individuaalselt reguleeritava liistuga voodipõhjaga? Kontrollitud

Ei. Mõlema poole võimaliku kõrguse erinevuse tõttu ei ole võimalik topeltmadratsit panna kaheinimesevoodile, millel on individuaalselt liistuga voodipõhi. Iga pool vajab ühte madratsit. Samuti pole võimalik kasutada kahekordset madratsikatet.

Sellest oli abi (241) Loe rohkem

Mis vahe on voodiraami ja kastvedru vahel? Kontrollitud

Voodiraam mahutab ainult madratsi, kuid ei paku summutust ega muud mugavust. Karbivedru on madratsikandur, mis on täidetud metallrullidega. Rullide vaheline ruum tagab täiendava ventilatsiooni. Karbivedru peale lisate madratsi ja võib -olla ka kattemadratsi. Karbivedru ja madratsi kombinatsioon annab hea kaalu jaotuse ja hea ventilatsiooni.

Sellest oli abi (191) Loe rohkem

Mis vahe on puidust ja metallist voodiraamil? Kontrollitud

Puidust voodiraamid on tavaliselt vastupidavamad kui metallist voodiraamid. See tähendab, et metallist voodiraamiga tuleb tugevust sagedamini kontrollida ja kruvisid tihedamini pingutada.

Sellest oli abi (179) Loe rohkem
Kasutusjuhend Flintshire Pentre Voodiraam

Seotud tooted

Seotud kategooriad