Käsiraamatud inSPORTline Trenažöörid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria inSPORTline Trenažöörid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis vahe on risttreeneril, mille hooratas on ees või taga? Kontrollitud

Risttreenerid, millel on hooratas taga, on sageli väiksemad. Nendel risttreeneritel saate üldiselt teha ka väiksemaid samme. Kui hooratas on ees, on risttreener üldiselt suurem ja võimaldab teha suuremaid samme.

Sellest oli abi (247) Loe rohkem

Milliseid lihaseid treenitakse risttreeneri kasutamisel? Kontrollitud

Risttreenerit õigesti kasutades treenite peaaegu kõiki lihaseid. Treeningu ajal kasutate selja-, õla-, käe-, kõhu-, tuhara- ja jalalihaseid.

Sellest oli abi (230) Loe rohkem

Kas risttreeneri kasutamine tekitab põlvedele stressi? Kontrollitud

Ei. Treeningu ajal jäävad jalad pedaalidele ja teete sujuvaid liigutusi. See tähendab, et põlvedele ei rakendata jõudu, nagu näiteks jooksmise puhul.

Sellest oli abi (201) Loe rohkem

Kui palju treeningut vajab keskmine täiskasvanu? Kontrollitud

Täiskasvanuna on hea mõte teha mõõdukalt intensiivset treeningut kokku vähemalt 2,5 tundi nädalas. Ideaalis jaotatakse see mitme päeva peale.

Sellest oli abi (43) Loe rohkem

Mis on maksimaalne pulss treeningu ajal? Kontrollitud

Üldiselt võite võtta südame löögisageduseks 220 ja oma vanuse maha arvata. Seega on 48-aastase inimese maksimaalne pulss 220 miinus 48, mis võrdub 172-ga. Kui te pole oma isiklikus seisundis kindel, pidage kindlasti nõu oma arstiga.

Sellest oli abi (22) Loe rohkem