Kasutusjuhend inSPORTline IN 7560 Trenažöör

Kas vajate oma inSPORTline IN 7560 Trenažöör’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 5 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 0 hääli. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Kasutaja manuaal - EE
IN 7560 Elliptiline trenazöör Misouri (YK-BA433E)
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 1.04 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest inSPORTline IN 7560 Trenažöör, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega inSPORTline IN 7560 Trenažöör rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate inSPORTline IN 7560 Trenažöör kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie inSPORTline IN 7560 Trenažöör jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega inSPORTline. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma inSPORTline IN 7560 Trenažöör kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk inSPORTline
Mudel IN 7560
Kategooria Trenažöörid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 1.04 MB

Kõik inSPORTline Trenažöörid kasutusjuhendid
Veel Trenažöörid käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused inSPORTline IN 7560 Trenažöör kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis vahe on risttreeneril, mille hooratas on ees või taga? Kontrollitud

Risttreenerid, millel on hooratas taga, on sageli väiksemad. Nendel risttreeneritel saate üldiselt teha ka väiksemaid samme. Kui hooratas on ees, on risttreener üldiselt suurem ja võimaldab teha suuremaid samme.

Sellest oli abi (247) Loe rohkem

Milliseid lihaseid treenitakse risttreeneri kasutamisel? Kontrollitud

Risttreenerit õigesti kasutades treenite peaaegu kõiki lihaseid. Treeningu ajal kasutate selja-, õla-, käe-, kõhu-, tuhara- ja jalalihaseid.

Sellest oli abi (230) Loe rohkem

Kas risttreeneri kasutamine tekitab põlvedele stressi? Kontrollitud

Ei. Treeningu ajal jäävad jalad pedaalidele ja teete sujuvaid liigutusi. See tähendab, et põlvedele ei rakendata jõudu, nagu näiteks jooksmise puhul.

Sellest oli abi (201) Loe rohkem

Kui palju treeningut vajab keskmine täiskasvanu? Kontrollitud

Täiskasvanuna on hea mõte teha mõõdukalt intensiivset treeningut kokku vähemalt 2,5 tundi nädalas. Ideaalis jaotatakse see mitme päeva peale.

Sellest oli abi (43) Loe rohkem

Mis on maksimaalne pulss treeningu ajal? Kontrollitud

Üldiselt võite võtta südame löögisageduseks 220 ja oma vanuse maha arvata. Seega on 48-aastase inimese maksimaalne pulss 220 miinus 48, mis võrdub 172-ga. Kui te pole oma isiklikus seisundis kindel, pidage kindlasti nõu oma arstiga.

Sellest oli abi (23) Loe rohkem
Kasutusjuhend inSPORTline IN 7560 Trenažöör

Seotud tooted

Seotud kategooriad